Audi A5 a keramiky KRYTEX

Audi A5 a keramiky KRYTEX

administrátor
0

Päťročná Audi A5 Sportback k nám chodí na očistu už tri roky. Pred aplikáciou keramiky si vyžiadala dlhé hodiny leštenia a korekcii laku.
Link na článok o leštení laku a korekcií,
Napriek tomu že predok bol lakovaný len mesiac pred aplikáciou keramiky KRYTEX, hmyz a vtáctvo zanechalo v laku neumyteľné stopy.

Zuzka Kamasová, prvá Slovenská profesionálna Golfistka toto auto využíva na cesty za Golfom. Najazdí veľa kilometrov, často parkuje pod stromami a preto pre jej “Krasotinku” alebo ako ju ja przývam, “Golfový vozík” bola aplikácia keramiky KRYTEX skvelou voľbou.

Aplikovali sme celkom tri vrstvy keramiky KRYTEX na lak.
Odkaz na článok o keramikách.
Kombinácia dvoch vrstviev keramiky KRYTEX 9h+ a jednej vrstvy KRYTEX Mega8 poskytuje laku totálnu UV a Chemickú membránu. Povrch získal úžasnú hladkosť. lesk a samočistiaci efekt.

No neostali sme len pri laku, na všetky sklá sme aplikovali pasívne stierače v podobe keramiky KRYTEX MegaGlass,

Na nádherné originálne disky AUDI ROTOR a koncovky výfukov sme aplikovali nanopovlak KRYTEX MegaRims v dvoch vrstvách a na pneumatiky tri vrstvy keramiky KRYTEX MegaBlack.

Vybláznili sme sa a keramické povlaky KRYTEX sme aplikovali i na Masku, Svetlá, EČV…… proste všade kam sme sa dostali.
Viac videí na našom kanáli na YouTube

Teleshoping? Nebol v pláne, podobné reakcie zažívame často, a naozaj sa tešíme keď sa majitelia tešia z výsledku našej práce. Reakcia ľudí ktorí sa vedia tešiť z maličkostí je proste úžasná vždy.

Skúsenosť s keramikou na aute dokáže milo prekvapiť aj po dlhšom čase, Ale pozor, používanie pasívnych stieračov KRYTEX MegaGlass prináša závislosť. Pozrite si spoveď Zuzky.

Nakoľko Krasotinka k nám chodí na očistu pár rôčkov, verím že prinesieme s odstupom času ďalšie videjká a fotky

Je úžasné robiť prácu ktorá Vás baví, ak výsledok prinesie pozitívnu emóciu je to ešte úžasnejšie, ak je výsledok dlhodobý tešíme sa ešte viac.

Prečo si dať ošetriť auto hneď po kúpe? Na novom aute je minimum miest na korekciu laku, leštením laku dosiahneme omnoho vyšší lesk ako z fabriky a kvalitnou keramikou ako je KRYTEX vytvoríme s lakom pevnú väzbu a nepriepustnú barieru, čím ho dokonale ochránime.

Harley Davidson LeštenieLeštenie laku BMW X3

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *