Cenník našich služieb jednoducho prehľadne a na jednom mieste. Tak ako naše profesionálne služby pre vaše auto. Chceli by ste vedieť ako prebiehajú naše projekty alebo niečo o nás? Sledujte nás na instagrame alebo to najzaujímavejšie si prečítajte v našich článkoch.

Umývací Automat WashTec:

Je zariadenie s ohrevom vody, zmäkčovačom vody a osmotickým filtrom. Zariadenie je v prevádzke bez chémie, tú vám dodáme s tým správnym pH a účínnými čistiacimi zložkami na želanie 

Mince do automatu na umývanie si môžte rozmeniť u obsluhy. Automat akceptuje 0,50; 1,00 a 2,00€ mince.

Časovač pri všetkých programoch je nastavený na 60 sekúnd za 0,50€

Ceny pre samoobsluhu

Hodinová sadzba je jednotná pre mokrý i suchý box. Jedna osoba, jedno vozidlo 12€ s DPH za každú začatú hodinu. Cena zahŕňa prenájom priestoru, náradie i nástroje. Nehráme sa na minúty, hráme sa v čase a priestore.

Cenník pre Mokrý priestor 1 box:  

 • Samoobslužné umytie dvojvedrovou metódou v cene je
  – vedro so šampónom + vedro s pracou vodou + umývacia huba
  – kefy a štetce na umytie kolies
  – prostriedky na sušenie
 • Dekontaminácia laku, detailovanie kolies, podkolí, zádverí, koncoviek výfukov… – v cene je náradie na mokré detailovanie podľa ponuky (Clay Block, Clayovacia rukavica, Lubrikaćný a umývací roztok, kefy, štetce…..)
 • Kozmetické i chemické prípravky podľa potreby a požiadaviek s cenou za gramy ktoré spotrebujete. Budete sa diviť ako málo to stojí a ako dobre funguje

Cenník pre Suchý priestor 2 boxy:

 • Suché procesy detailovania interiéru i exteriéru, v cene je náradie podľa vlastného výberu (leštička, tornádor, vysávač, tepovač, parný čistič, ionizátor, ozonizér….)
 • Prípravky podľa potreby a požiadaviek s cenou za gramy ktoré spotrebujete. Budete sa diviť ako málo to stojí a ako dobre funguje
 • Kefy, štetce, aplikátory, náradie na suché detailovanie od výmyslu sveta na vyžiadanie od obsluhy

 Práca našich Detailerov a ich cenník:

 • 1 hodina …..36,00€ s DPH
 • Poradenstvo, inštruktáž pri samoobslužnom využívaní boxov je zadarmo

Prípravky na detailovanie podľa aktuálnej ponuky
Preferujeme autokozmetiku značky Chemical Guys, ale najdete u nás i produkty značiek KRYTEX, LeTech, Flex, Festool, Rupes, ValetPro, Liquid Elements. ADBL a mnoho iných

 

Umývanie so službou:

Cenu si určujete sami a výsledná suma závisí od toho čo od nás očakávate.
Štandardné umytie vozidla rozmerov ako (Audi Q5, VW Tiguan, Porsche Macan) trvá cca 2 hodiny a stojí 72,00€ s DPH.

Umytie obsahuje trojfázové umytie celého vozidla vrátane kolies, podkolí, medzidverí, koncoviek výfukov a prahov, sušenie celého vozidla s použitím detailovacieho prípravku.

Cena sa stanovuje pre každé vozidlo či úkon individuálne. Pri dojednaní je cena informatívna a môže sa odlišovať v rozsahu až 30%. Čas je individuálny v závislosti od znečistenia, veľkosti vozidla, predošlého ošetrenia čistených povrchov a veku.

Vypočítava sa presne súčtom jednotiek v zmysle platného cenníka

 • Stráveného času v boxoch
 • Počtu odpracovaných časových jednotiek Detailera
 • Množstva spotrebovaných žetónov
 • Množstva spotrebovaných prípravkov

Individuál Tréning:

Jeden z nás spolu s vami pracuje celý deň na vašom aute, Vaše vedomosti na začiatku dňa a schopnosť učiť sa určujú tempo. Teda samotný výsledok je najmä vo vašich rukách. Odnesiete si veľa nových poznatkov, vyvrátime veľa mýtov, a odídete na krajšom a hlavne chránenom vozidle.

Za 300€ s DPH strávite náročný no zmysluplný deň, plný nových skúseností a s pocitom dobre odvedenej práce

 

Najlacnejšie to nebude, ale bude to stáť vždy za vynaložené peniaze.