Leštenie laku BMW X3

Leštenie laku BMW X3

administrátor
0

Zle sa stane v sekunde, zánovné BMW X3 zaparkovalo pod mostom na ktorom práve ošetrovali epoxidovou farbou povrchy. Jemný poprašok sa na rozhorúčenom laku zapiekol do laku tak, že iné ako brúsenie neostávalo.
Autorizovaný servis navrhol nové lakovanie a výmenu niektorých dekórov karosérie. My sme navrhli šetrné odstránenie a následné leštenie laku.

Leštenie laku je proces ktorým odstránime jemné povrchové poškodenia, škvrny a zvyšujeme lesk. Často krát sa hýbeme po tenkom lade. Vrchná vrstva, náš pracovný priestor, je tenšia ako polovica priemerného ľudského vlasu. Preto sme najprv šetrne a pracne odstránili nános na pár miestach aby sme odmerali celkovú hrúbku laku a preskúmali stav laku pod odstránenými bodkami epoxidu. I po odstránení epoxidu ostali stopy v laku v podobe malých matných jamiek. No tie patria do kategórie viditeľné len pod silnými lampami a pri veľmi dôslednom hľadaní. Aaale ani tie sme nenachali len tak, sprívnou kombináciou lešiacich padov a pást sme sa popasovali i s nimi.

Podarilo sa a navyše sme aplikovali dve vrstvy nano keramického povlaku KRYTEX, ktoré dodali laku samočistiaci efekt, extrémnu chemickú odolnosť, samoscelovací efekt

Máme radi výzvy, aut postriekaných kde čím už bola u nás kopa. Doteraz najťažšia úloha bola postriekaná dodávka sprejerom. No toto BMW X3 bolo zasiahnuté epoxidovým nástrekom na betón. Všetky bežné metódy zlyhali a tak nastal čas na hoblovanie, brúsenie a leštenie laku. Čerešničkou na torte bola vo finále aplikácia keramiky

Pre viac informácií nás nevájahte kontaktovať, nájdete nás v Bratislave na Zlatých pieskoch

Baví nás to stále, stále sa učíme a prijímame výzvy. Nájdete i vy niečo čo by nás mohlo zaskočiť? Sem s tým

Detailing však nie je len leštenie laku, je to iný prístup ku kráse, čistote a vôni našich aut

Audi A5 a keramiky KRYTEX

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *