Naše Služby

Služby, ktoré šetria čas a peniaze

Samoobslužné umývanie

 • Myslíme na všetkých, vyžívate sa v umývaní či čistení interiéru vášho vozidla?
 • Umývanie auta pred domom či bytovkou je takmer nemožné a navyše nezákonné.
 • Umývanie agresívnou chémiou na bezdotykovej umyvárni vám tiež nevyhovuje?
 • Automatické umývacie linky považujete za nedokonalé a navyše poškodzujúce?
 • V tom prípade to čo najdete u nás sa vám bude veľmi páčiť.

Služby našich profesionálov

 • Máte radi keď vaše vozidlo vyzerá ako nové?
 • Umývanie agresívnou chémiou na bezdotykovej umyvárni vám nevyhovuje?
 • Automatické umývacie linky považujete za nedokonalé a navyše poškodzujúce? 
 • Radi si nakúpite alebo vypijete kávičku pokým majstri svojho remesla vyčačkajú vášho miláčika?
Aplikácia SS6 na leštený lak

Mimoriadne služby

 • Priprava vozidla na fotenie, sezónu alebo na predaj
 • Chcete aby vaše nové vozidlo bolo čo najdlhšie ako nové?
 • Chcete aby vaše vozidlo odolávalo poveternostným vplyvom? V lete extrémne slnečné žiarenie, vtáčí trus či hmyz obsahujúci kyseliny poškodzuje lak, v zime spravia svoju prácu soli ľad, sneh a mráz. Vieme mu poskytnúť vysoký stupeň ochrany.
 • Idete si dať nafotiť album?
 • Zbaviť vozidlo pred predajom všetkého osobného je veľmi dôležité, popritom ho dôkladne vyčistiť, vyleštiť a ošetriť sa opláca.

Prečo si vybrať nás

Milujeme vaše auto rovnako ako vy, Detailing berieme ako veľmi osobnú vec.

Po prvom ošetrení bude každé ďalšie umytie rýchlejšie a lacnejšie. Sme pripravení pre najnáročnejších klientov. Či už sa chcete o vaše vozidlo postarať sami, alebo hľadáte odbornú prácu s kvalitnými prípravkami vykonanú v zodpovedajúcich priestoroch, nesklameme vás. Našim cieľom je poskytnúť našim klientom najpohodlnejší a najpriateľskejší ručný umývací program. Staviame na tom na čom stojí filozofia v Chemical Guys, mimo kvalitných prípravkov hľadiacich na účinnosť a životné prostredie ide aj o tradíciu a životný štýl. Zodpovednosť, férovosť, čestnosť, spoľahlivosť a starostlivosť sú hodnoty ktoré ctíme. Prinášame moderné metódy, inovácie. Ak by ste chceli vidieť viac z našej dielne sledujte nás aj na facebooku a instagrame.

Skúsený tím odborníkov

Poskytujeme servis vysokej úžitkovej hodnoty

Naše priestory sú stvorené pre prácu profesionálov využívajúc špičkové vybavenie a kvalitnú autokozmetiku. Dlhoročné skúsenosti z rôznorodých projektov od celkovej starostlivosti o nové autá až po obnovovanie starých dielov pred predajom auta. Individuálny flexibilný prístup ponúka klientom maximálny komfort.

Alternatívy pri výbere

Využite služby, priestor a vybavenie podľa vašich potrieb.
2 x SUCHÝ BOX
Na našej prevádzke nájdete priestory plne vybavené pre dokonalú starostlivosť o vaše vozidlo. Jeden box pre mokré procesy a dva určené na detailovanie v teple a suchu. Našim cieľom je poskytnúť našim klientom najlepšie možné  podmienky pre ručnú starostlivosť o ich vozidlá. Disponujeme modernou technológiou ako na prácu, tak i na rekuperáciu vody. Nepoužívame agresívnu chémiu ale len prípravky šetrné k prírode, vám i vášmu vozidlu.
1 x MOKRÝ BOX
Na našej prevádzke nájdete priestory plne vybavené pre dokonalú starostlivosť o vaše vozidlo. Jeden box pre mokré procesy a dva určené na detailovanie v teple a suchu. Našim cieľom je poskytnúť našim klientom najlepšie možné  podmienky pre ručnú starostlivosť o ich vozidlá. Disponujeme modernou technológiou ako na prácu, tak i na rekuperáciu vody. Nepoužívame agresívnu chémiu ale len prípravky šetrné k prírode, vám i vášmu vozidlu.
Dostupnosť

Výborná poloha, rezervácia niekoľkými kliknutiami alebo telefonicky vrátane poradenstva pri výbere.

Skvelé výsledky

Spokojnosť klientov a vizuálne výstupy sú dôkazom dobre odvedenej práce.

Organické produkty

Naše výrobky sú priateľské k životnému prostrediu a biologicky degradovateľné. Vďaka ním šetríme i vodou.

Profesionálny tím

Náš tým je vyškolený a kvalifikovaný a plne vybavený potrebnými zariadeniami a potrebami, aby sme mohli priniesť najlepšie výsledky.

Pohodlie

Zameriavame sa na poskytovanie kvalitných služieb, spokojnosť zákazníkov je pre nás najvyššou prioritou a máme otvorené 24 hodín denne.

Služby na mieru

Vyskladajte si program na mieru a presne podľa vašich potrieb. Výber produktov, služieb, boxov a času nechávame len na vás.

Skvelá hodnota

Ponúkame komplexné služby s veľkou hodnotou na uspokojenie vašich potrieb. Poskytujeme prémiovú službu a zároveň ušetríme Váš čas a peniaze.

Prehľad

Radi vám poradíme aj v iných oblastiach týkajúcich sa vášho auta.