Absolute Shiny Clean Detail Garage

Ručná auto umyváreň a detailingová garáž

Všetko čo potrebujete vedieť o nás. Prevádzkujeme tri boxy vybavené pre dokonalú starostlivosť o vaše vozidlá. Naším cieľom je poskytnúť vám, našim zákazníkom, najpriateľskejší a najpohodlnejší ručný umývací program.

Okrem bežnej údržby poskytujeme služby ako tepovanie, hĺbkové čistenie kože, dekontamináciu laku, voskovanie, čistenie parou či ozónovú dezinfekciu vzduchotechniky i interiérov vozidiel.

Opravujeme povrchové poškodenia laku, odstraňujeme poškodenia spôsobené postriekaním či náletovou farbou či hrdzou, cementom, pur penou.

Realizujeme aplikácie keramických povlakov, trvácnej ochrany povrchov exteriérov i interiérov vašich automobilov

  •      Používame profesionálne vybavenie.
  •      Pracujeme so značkovými dodávateľmi.
  •      Neustále sa orientujeme v najnovších trendoch detailingu.
  •      Zdokonaľujeme svoje zručnosti.
K výstavným kúskom patria vosky.
Do dennej prevádzky sú vhodnejšie keramické nano povlaky
Kožu treba z času na čas poriadne vyčistiť a naimpregnovať, Pre jej ochranu dnes už okrem prírodných produktov používame i keramické povlaky.

Časté otázky

Ako často mám umývať svoje auto?
Na túto tému je veľa diskusii, ako prevádzka umyvárne by sme boli radi, keby ste prišli každý deň, všeobecne sa hovorí raz týždenne, ale Tatko by povedal vždy, keď je tak špinavé, že sa vám prestáva páčiť.  Ak neumyť v správnych podmienkach, radšej neumyť vôbec. Slniečko, vietor a prach sú najväčší nepriatelia umývania. Vtáčí trus a zrazený hmyz obsahujú vo svojich vnútornostiach agresívne látky, ktoré dokážu vážne poškodiť lak a preto je dôležité v čo najkratšom možnom čase aspoň lokálne odstrániť tieto zvyšky.
Kedy by som mal umyť zvyšky hmyzu?
Vtáčí trus a zrazený hmyz obsahujú vo svojich vnútornostiach agresívne látky, ktoré dokážu vážne poškodiť lak a preto je dôležité v čo najkratšom možnom čase aspoň lokálne odstrániť tieto zvyšky.
Aký typ šampónu by som mal používať?
V prípade, že je vozidlo ošetrené prírodnými voskmi je dobré používať šampóny, ktoré nezmývajú vosky. PH vyvážené šampóny si ľahko poradia s bežným znečistením na ošetrených lakoch.
Je bezkontaktné umývanie najbezpečnejšie?
Bezkontaktné umývanie je najbezpečnejšie z pohľadu priameho mechanického poškodenia, tvorby mikroskopických škrabancov, takzvaných slniečok. Avšak chémia používaná pri tomto umývaní musí nahradiť dotyk svojim agresívnejším zložením. To čo v skutočnosti spôsobuje pri takomto umývaní najväčšie škody sú poveternostné podmienky. Príliš nízka, ale i naopak príliš vysoká teplota, vietor a prach sú neprípustné podmienky pre kvalitné umytie. Odbornosť pri umývaní je tak isto dôležitá, mnohí naši zákazníci priznali chyby, ktorými si sami poškodili vozidlo.
Je umývanie na automatickej linke ozaj také nebezpečné pre lak môjho auta?
Teoreticky ani veľmi nie, ak prevádzkovateľ dodrží predpísanú údržbu, dodá zariadeniu dostatočné množstvo predpísanej chémie a zákazník zvolí kompletný program ku škodám nemusí prísť. Dostali sa nám do rúk 5-6 ročné autá, ktoré chodili len na „kefy“ a boli v lepšom stave ako neodborne ručne umývané autá. Ale boli i také, ktoré vďaka nedostatočnej ochrane laku poskytovanej touto formou umytia mali lak dosť zvetraný od slniečka.
Prečo je kvalitné ručné umytie lepšie ako akékoľvek iné?
Pointa nie je len v samotnom umytí, dobre ošetrené auto sa omnoho menej špiní a ľahšie umýva. Leskne sa aj spopod bežného znečistenia, čo znižuje potrebu častého umývania a znižuje množstvo prestojov ako i samotné náklady. Zvyšuje hodnotu vozidla ako i jeho životnosť.

Anketa: Aká je vaša prvá voľba?

Urobili sme malý prieskum v radoch našich klientov, fanúšikov a známych. Opýtali sme sa ich, aký spôsob umývania svojho auta preferujú. Tu sú výsledky. Ako ste na tom vy?

Umývanie doma
Bezdotykové umývanie
Umývanie v ručnej umyvárni
Umývanie na automatickej linke

Spoznajte náš tím

Postaráme sa o vaše auto.

Prešli sme si detailovaním v garáži, máme skúsenosti s autami, motorkami a dokonca s loďami. Chceli by ste vedieť ako prebiehajú naše projekty alebo niečo o nás? Sledujte nás na instagrame alebo to najzaujímavejšie si prečítajte v našich článkoch.

Rado alias Lajtko
Rado alias Lajtko
Senior Detailer
Milan alias Tatko
Milan alias Tatko
Prevádzkar