Vyleštené alebo Naleštené Auto

Vyleštené alebo Naleštené Auto

administrátor
0

Lesklé auto je skvelá vec nie len pre oko. V skutočnosti je to nalej vylej. Ten, kto sa stará aby mal lak krásny, vynakladá viac prostriedkov na jeho ochranu. Tí ktorí toto nerobia, zaplatia viac za umývanie a následne pri predaji za vyleštenie aby sa dvihla predajná cena. Jasne, nie sú to jediné dve skupiny, ale ostatní nebudú isto ani ďalej čítať.
Ako je v názve článku uvedené, Vyleštené alebo Naleštené. Používaním, ako i samotným umývaním sa lak poškodzuje, teda tá jeho vrstva ktorá by mala vytvárať odlesky.
Ak sa rozhodnete jej lesk zvýšiť sú dve základné cesty ktoré majú spoločný povinný začiatok, a tým je dokonalé vyčistenie. Ak prejdete dlaňou po umytom povrchu vozidla je úplne hladké, alebo je cítiť ,že niečo na tom laku je, alebo je úplne drsný ako brúsny papier? Toto spôsobujú tzv cestné nečistoty. Prešli ste vozovkou ktorá bola opravovaná a od kolies fŕkali kvapôčky penetračného náteru, alebo roztopeného asfaltu, išli ste za vozidlom zo stavby a rôzne nátery alebo zvyšky betónu z neho kvapkali. Ale i sama príroda produkuje materiály ktoré keď sa pomocou slniečka zapečú do laku, bežným umytím neodstránite.
Exitujú metódy ktorými vieme aj tieto nečistoty bezpečne odstrániť a verte tomu ,že drsná strana hubky na riady to nieje.

NALEŠTENIE:
Po dôkladnom vyčistení, následnom odmastení je možné aplikovať vosk, alebo inú formu ochrannej vrstvy. Tá uzavrie póry v laku a dokonale chráni lak istú dobu.

VYLEŠTENIE:
Leštenie je metóda zvyšovania lesku odstránením povrchových poškodení, zvetralej vrstvy laku, vodného kameňa. Týmto krokom dosahujeme mnohokrát lesk na vyššej úrovni ako majú nové automobily, alebo ako majú mnohé “Naleštené” vozidlá. Aplikáciou ochrannej vrstvy a voskov dostáva vozidlo vzhľad mokrého až sklovitého efektu.

My v Absolute Shiny Clean Detail Garage to vieme robiť, máme na to všetko potrebné náradie, materiál ako i ideálne podmienky. Pre túto prácu je potrebný čistý bezprašný priestor s ideálnou teplotou a vlhkosťou.

 

 

Príprava kolies na sezónuPríprava Subaru na zraz

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *