Spolupracujeme s profesionálmi

Spolupracujeme s profesionálmi

administrátor
0

Chlapci z Malaciek, alebo HT Capital, dovozca značkových fólíi a Auto kozmetiky.

Napriek tomu že sme od seba cca 40km, zoznámili nás chlapci z Chemical Guys v Los Angeles.

Spolupráca sa rozbiehala pozvoľna no po tom ako som otvoril detailingovú garáž v Bratislave na Zlatých pieskoch sa spolupráca rozvinula do obrátok a prerástla v partnerstvo.

Keď získali zastúpenie pre KRYTEX na Slovensko, mali sme zabehnuté spolupráce s inými značkami keramík no Miro ma presvedčil.

Výzva znela, daj mi dole z okna ten pasívny stierač. Škodoradostne som sa ujal úlohy a vzal silný Alkalický čistič v nezriedenej forme, drsnú utierku a nič. Tak som skúsil čistý, neriedený Lúh, no opäť nič.

Na prvom zoznamovacom stretnutí, ešte pred samotným certifikačným školením mi zástupca na moju otázku na výdrž keramík KRYTEX odpovedal otázkou. Čo si myslíš že je vo vode na ceste, keď je v Moskve -40°C?

No ubehlo viac ako pol roka od prvej našej aplikácie a na autách na ktoré sme aplikovali KRYTEX povlaky majú funkčné povrchy bezo zmeny.

KRYTEX uvádza záruku na funkčnosť, nie životnosť. KRYTEX preberá záruku na seba, a aj keby sme tu my neboli, záruka platí. Na Slovensku nie su ani rok, no v Rusku fungujú šiesty rok a v Bratislave je zastúpenie pre celú Európu.

Nás a zopár našich zákazníkov už presvedčili, spätná väzba je úžasná.

Každý produkt je len tak dobrý, aký má dobrý podporný team.

Darčekový poukazOdstránenie polepov

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *